Usługa szczególnie ważna dla osób z zaburzeniami rytmu serca, kołataniami serca, po zawale mięśnia serca, w celu ustalenia optymalnej farmakoterapii, z niewydolnością serca, monitoring domowy dla osób starszych. W przypadku nieprawidłowego zapisu EKG pojawiającego się w aplikacji urządzenia lub pogorszenia stanu zdrowia zachęcamy do szybkiej konsultacji kardiologicznej online lub stacjonarnie (po ustaleniu terminu – tel. do rejestracji).

 • Cena usługi monitoringu z urządzeniem Kardia mobile 6L jest zależna od opcji jaką wybierzesz.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego + KardiaMobile® 6L

450.00
Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept to innowacyjne rozwiązanie mające na celu wykorzystanie najnowszej technologii na rynku urządzeń medycznych i zapewnienie dbałości o Twoje bezpieczeństwo.

Kontynuacja Usługi zdalnego monitoringu kardiologicznego + KardiaMobile® 6L

400.00
Kontynuacja monitoringu powyżej 30 dni na kolejne 30-dni. Kontynuacja programu zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept z otrzymanym wcześniej monitorem EKG Kardia Mobile 6L.  Badanie wykonuj w każdej chwili i w dowolnym miejscu przy użyciu Twojego smartfonu.

Zakup urządzenia KardiaMobile® 6L (na własność)

899.00
KardiaMobile® wykrywa migotanie przedsionków, bradykardię, tachykardię i prawidłowy rytm serca. Zapewnia lekarzowi bardziej szczegółowe informacje o sercu. Zapewnia lekarzom wgląd w niektóre zaburzenia rytmu serca, które są głównymi wskaźnikami chorób układu krążenia

Zakup urządzenia KardiaMobile® 6L + 30 dni

350.00899.00
Pakiet: zakup urządzenia + 1 miesiąc monitoringu serca. KardiaMobile® wykrywa migotanie przedsionków, bradykardię, tachykardię i prawidłowy rytm serca. Zapewnia lekarzowi bardziej szczegółowe informacje o sercu. Zapewnia lekarzom wgląd w niektóre zaburzenia rytmu serca, które są głównymi wskaźnikami chorób układu krążenia

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego 30 dni – własne urządzenie

350.00
Aby usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept była aktywna, podłącz urządzenie Kardia Mobile za pomocą wpisania "kodu lekarza" w swojej aplikacji.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego 3 miesiące – własne urządzenie

900.00
Aby usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept była aktywna, podłącz urządzenie Kardia Mobile za pomocą wpisania "kodu lekarza" w swojej aplikacji.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego 12 miesięcy – własne urządzenie

1,199.00
Aby usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept była aktywna, podłącz urządzenie Kardia Mobile za pomocą wpisania "kodu lekarza" w swojej aplikacji.

Wypożyczenie urządzenia KardiaMobile® 6L – 30 dni

450.00
KardiaMobile® wykrywa migotanie przedsionków, bradykardię, tachykardię i prawidłowy rytm serca. Zapewnia lekarzowi bardziej szczegółowe informacje o sercu. Zapewnia lekarzom wgląd w niektóre zaburzenia rytmu serca, które są głównymi wskaźnikami chorób układu krążenia

USŁUGA ZDALNEGO MONITORINGU KARDIOLOGICZNEGO IMEDCONCEPT

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept to innowacyjne rozwiązanie mające na celu wykorzystanie najnowszej technologii na rynku urządzeń medycznych i zapewnienie dbałości o Twoje bezpieczeństwo. KardiaMobile 6L to najnowocześniejsze i najdokładniejsze urządzenie medyczne, dzięki któremu będziesz miał swoje serce pod stałą profesjonalna kontrolą.

Skorzystaj z 30-dniowego programu zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept– otrzymasz od nas monitor EKG Kardia Mobile 6L- utralekkie, przenośne, kieszonkowe urządzenie mobilne EKG, służące do monitorowania akcji serca (fali EKG), ciśnienia oraz stosowanych leków, wczesnego wykrywania problemów z funkcjonowaniem i zaburzeniami rytmu serca (migotanie przedsionków, arytmia, brachykardie, tachykardie), które nie leczone mogą prowadzić do zawału serca lub udaru niedokrwiennego mózgu. Dodatkowo dzięki większej liczbie kanałów (6L) urządzenie daje możliwość wykrycia również takich nieprawidłowości jak:

 • trzepotanie przedsionków
 • blok serca
 • PVC

Dzięki niewielkim rozmiarom monitora EKG Kardia Mobile 6L, badanie można wykonać w każdej chwili i w dowolnym miejscu przy użyciu Twojego smartfonu. Wynik badania w 30 sekund! Funkcja Dziennika Zdrowia pozwala na zapisywanie dodatkowych parametrów towarzyszących badaniu. Wystarczy po każdym badaniu EKG dotknąć tagu Objawy, Aktywność lub Dieta, aby dodać je do swojego nagrania. Wpisy do Dziennika można tworzyć również między zapisami EKG aby śledzić co czujesz, co jadłeś i jakie czynności wykonałeś oraz umieszczać w nim inne ważne informacje. Można to robić nawet bez konieczności dokonywania badania EKG.

Dokonuj pomiarów w dowolnej ilości w zależności od samopoczucia lub min. 2 razy dziennie w ramach zdalnego monitoringu kardiologicznego, z dowolnego miejsca na świecie- Twoje wyniki będą na bieżąco wysyłane do Twojego lekarza w iMedConcept.

Po 30-dniowym programie zdalnego monitoringu kardiologicznego otrzymasz wnikliwą analizę wszystkich dokonanych pomiarów wraz z ich oceną w formie raportu, wykonaną przez naszych specjalistów z iMedConcept. Raport pomiarów wykonanych przez okres uczestnictwa w zdalnym monitoringu kardiologicznym iMedConcept stanowić będzie cenną informację o stanie Twojego serca i jego ewentualnych problemach, co pozwoli na dokładniejszą diagnozę i skuteczniejsze leczenie zaproponowane przez Twojego lekarza na najbliższej umówionej konsultacji w gabinecie.

W dniu zakończeniu usługi (jeżeli nie będzie przedłużana) odeślij kurierem urządzenie do nas na adres:
iMedConcept ul. Brzozowa 16, 32-080 Zabierzów lub przywieź do Centrum Medycznego iMedConcept ul. Krakowska 121 Rząska (za uprzednim powiadomieniem i uzgodnieniem telefonicznym z rejestracją)

W razie problemu - jesteśmy zawsze gdy nas potrzebujesz

Jeśli w okresie 30-dniowego zdalnego monitoringu kardiologicznego, w wyniku dokonanego pomiaru aplikacja poinformuje o wykryciu migotania przedsionków (głównej przyczynie udaru mózgu) czy innych poważnych zaburzeniach rytmu serca- będziesz mógł zareagować od razu! W ramach oferty iMedConcept (zgodnie z obowiązującym cennikiem), będziesz mógł skorzystać z usługi Ekspresowej E-Konsultacji i połączyć się z Twoim lekarzem z dowolnego miejsca na świecie, a lekarz będzie mógł skonsultować ten pomiar na bieżąco (bo wynik pomiaru będzie już w iMedConcept) oraz udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept – jak to działa?

W celu oceny funkcjonowania pracy Twojego serca otrzymasz na okres 30dni od iMedConcept urządzenie Kardia Mobile6L. Jego działanie polega na odczycie fal EKG z palców przyłożonych do sensorów urządzenia. Jest to przystawka ekg do smartfona. Przechwytuje wiarygodne dane aktywności serca i rejestruje za pomocą zapisu EKG. Pełny wynik badania można uzyskać w zaledwie 30 sekund od rozpoczęcia pomiaru. Kardia Mobile 6L informuje o rozpoznaniu, dzięki czemu Twój lekarz z iMedConcept będzie mógł opracować dla Ciebie plan leczenia. Urządzenie natychmiast wykrywa wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca. Przenośne EKG Kardia Mobile 6L współdziała z bezpłatną aplikacją Kardia AliveCor, połączoną za pomocą łącza Bluetooth.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept – Dla kogo?

Usługa zdalnego monitoringu iMedConcept przeznaczona jest przede wszystkim dla osób o podwyższonym ryzyku chorób serca. W szczególności polecana jest osobom po przebytym zawale serca, w trakcie leczenia lub rehabilitacji, osobom starszym, otyłym, a także osobom żyjącym w dużym stresie, przedsiębiorcom i menedżerom. Z zalet usługi zdalnego monitoringu iMedConcept mogą również skorzystać osoby prowadzące aktywny tryb życia, prowadzące treningi kardio oraz wszyscy Ci, którzy troszczą się o swoje zdrowie.

Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept – Korzyści!

 • Wykonywanie badania EKG w domu lub w podróży
 • Natychmiastowa informacja na temat zaburzeń w rytmie serca
 • Niewielkie rozmiary zbliżone do karty kredytowej (mieści się w kieszeni)
 • Łatwość i wygoda użytkowania (wystarczy przyłożyć palce do czujników)
 • Niski koszt w porównaniu do regularnych badań typu Holter EKG
 • Wczesne wykrywanie problemów z sercem (migotania przedsionków)
 • Historyczne wyniki w aplikacji w danym urządzeniu
 • Możliwość wysyłania wyników badań do lekarza iMedConcept
 • Współpracuje z większością smartfonów i tabletów z systemem Android i IOS
 • Posiada Certyfikat Food and Drug Administration (USA) oraz oznaczenie CE (Europe)
iMedConcept

Instrukcja instalacji aplikacji KARDIA na smartfonie

UWAGA! Aplikacja może wymagać różnych uprawnień, przykładowo do mikrofonu czy bluetooth. Należy zaakceptować te żądania podczas uruchomienia, aby badanie mogło zostać wykonane.

1 - Pobierz aplikację na swój smartfon. W zależności od posiadanego urządzenia, należy wejść do Sklepu PLAY bądź do App Store i wyszukać aplikację o nazwie  "KARDIA"

2 - Zainstaluj aplikację i uruchom wyrażając niezbędne zgody. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, należy utworzyć konto użytkownika klikając przycisk "Utwórz konto"

3 - Zaakceptuj wymagane zgody. Należy się zapoznać z dokumentami i zaakceptować wymagane zgody, a następnie kliknij przycisk "Przejdź do aplikacji"

4 - Utwórz konto użytkownika. Wypełnij wymagane pola zgodnie z instrukcjami na ekranie

5 - Uzupełnij profil pacjenta. Wprowadź swoje dane w odpowiednie pola

6 - Wpisz kod lekarza. Kliknij w pole "Masz kod od lekarza" i wpisz 12 znakowy kod, który otrzymasz na swój e-mail od iMedConcept.

Zobacz film instruktażowy

Nagrywanie EKG 6-cio kanałowego

1 - Zapoznaj się z urządzeniem.

2 - Otwórz aplikację i dotknij przycisku "nagraj moje EKG".  Jeśli po raz pierwszy korzystasz z aplikacji Kardia, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować i połączyć posiadane urządzenie z aplikacją (patrz podłączenie urządzenia do aplikacji Kardia).

3 - Wybierz rodzaj pomiaru "sześciokanałowy czytnik EKG"

4 - Upewnij się, że urządzenie jest w prawidłowej orientacji, a znaczek "" na urządzeniu jest zwrócony do siebie. Gdy urządzenie będzie gotowe, przytrzymaj je kciukami, dotykając górnych dwóch elektrod (patrz zdjęcie)

5 - Trzymając kciukami urządzenie za górne elektrody, umieść je na gołej skórze lewej nogi (na kolanie lub kostce - patrz zdjęcia). Dolna elektroda powinna się stykać ze skórą nogi.

6 - Aplikacja wyświetli informację kiedy będzie dobre połączenie podczas nagrywania. (nie musisz mocno dociskać palców do urządzenia, wystarczy przyłożyć)

7 - Nie ruszaj się, gdy zacznie się odliczanie czasu (30 sekund), aż do zakończenia nagrywania.

Zalecenia:
1. Od czasu do czasu, po zakończonym badaniu wyczyść elektrody, przecierając je miękką szmatką nieznacznie zwilżoną wodą (lecz nie mokrą!) lub wodą i mydłem.
2. Aby wyczyścić, zwilż miękką szmatkę i delikatnie wytrzyj urządzenie.
3. Upewnij się, że urządzenie jest dostatecznie wysuszone.

Środki ostrożności:
1. Nie używaj chusteczek dezynfekujących ani produktów na bazie alkoholu, ponieważ mogą niekorzystnie wpłynąć na działanie produktu.
2. Nie zanurzaj urządzenia ani nie wystawiaj go na działanie nadmiernej ilości cieczy.

Zobacz film instruktażowy