ZAREJESTRUJ SIĘ NA E-KONSULTACJĘ

Rejestracja e-konsultacji

Dokonując e-rejestracji, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby e-rejestracji oraz akceptujesz Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną oraz Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego. Zapoznaj się też z Prawami i obowiązkami Pacjenta.

E-konsultacje prowadzone są on-line przy użyciu połączenia internetowego audio-video. Połączenie e-gabinetem jest możliwe poprzez Panel Klienta – po zalogowaniu

Jeżeli nie jesteś naszym pacjentem, musisz założyć konto pacjenta.

REJESTRACJA NOWEGO PACJENTA

Dane osobowe Pacjenta

Historia chorobowa

Dane użytkownika IMedConcept (rejestracja konta)

Po kliknięciu zarejestruj zostanie przeprowadzona weryfikacja poprawności adresu e-mail. Upewnij się, że masz dostęp do podanego adresu e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna.

Masz już konto w iMedConcept? Zaloguj się i dokonaj rejestracji.

LOGOWANIE DO KONTA PACJENTA

Nie pamiętasz hasła?

REJESTRACJA WIZYTY
Rejestracja dla zalogowanych pacjentów: TUTAJ

Przygotuj dane potrzebne do dokonania rejestracji telefonicznej.

UMÓW SIĘ NA E-KONSILTACJĘ TELEFONICZNIE

Rejestracja telefoniczna

W przypadku dokonania rejestracji telefonicznej, możesz zapłacić gotówką przed rozpoczęciem usługi w siedzibie iMedConcept lub zapłacić on-line po zalogowaniu się do swojego konta, klikając w /zamówienia/ a następnie /opłać/.

Cennik e-konsultacji w języku polskim

Płatności za wybraną usługę dokonasz online, wybierając jedną z następujących form płatności: przelew bankowy, szybki przelew z Przelewy24 (szybkie przelewy pozwalają na wybór zapłaty za pomocą przelewu z konta w Twoim banku), karta kredytowa, Blik lub dla płatności zagranicznych- karta płatnicza (Stripe) .

  Kardiologiczna E-konsultacja profesorska – kolejna – stali pacjenci

  400.00

  Konsultacja profesorska online kolejna oraz dla stałych pacjentów.

  Konsultacje online z Prof.UJ dr hab. n. med. Jakubem Podolcem

  Strona iMedConcept.com umożliwia rejestrację konsultacji lekarskiej odbywającej się w gabinecie stacjonarnym lub online. Przy pierwszej rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety. Przy kolejnych wizytach upewnij się, że dane zawarte w ankiecie są aktualne.

   

  Kardiologiczna E-konsultacja profesorska – pierwsza

  500.00

  Konsultacja profesorska online.

  Konsultacje online z Prof.UJ dr hab. n. med. Jakubem Podolcem

  Strona iMedConcept.com umożliwia rejestrację konsultacji lekarskiej odbywającej się w gabinecie stacjonarnym lub online. Przy pierwszej rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety. Przy kolejnych wizytach upewnij się, że dane zawarte w ankiecie są aktualne.

   

  Kardiologiczna E-konsultacja profesorska przedłużona

  600.00

  Masz dużo spraw do omówienia? wybierz niestandardową e-konsultację przedłużoną do 30 minut. Przy pierwszej rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety. Przy kolejnych wizytach upewnij się, że dane zawarte w ankiecie są aktualne.

  Kardiologiczna E-konsultacja profesorska ekspresowa

  750.00

  W przypadkach pilnych i nagłych, bądź wymagających natychmiastowej konsultacji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, zapewniamy możliwość umówienia tzw. konsultacji ekspresowej.

  Konsultacja ekspresowa to konsultacja poza terminami konsultacji wyznaczonych w kalendarzu, przypadająca w najbliższym możliwym terminie dodatkowym określonym przez lekarza, na podstawie dostępności potwierdzonej przez personel rejestracji.

  Liczba dostępnych konsultacji ekspresowych jest ograniczona, zarezerwowana wyłącznie dla pilnych przypadków i umawiana na życzenie Pacjenta. W przypadkach nagłych, niecierpiących zwłoki lub wymagających natychmiastowej konsultacji zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

  W celu umówienia konsultacji ekspresowej prosimy o kontakt z rejestracją.

  • Termin konsultacji ustalany jest telefonicznie!
  • Aby odbyć E-konsultację, zaloguj się, a następnie przejdź do zakładki „Gabinet e-konsultacji” (na stronie „Moje konto”)

  Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego

  • KardiaMobile 6L - to innowacyjne rozwiązanie mające na celu wykorzystanie najnowszej technologii na rynku urządzeń medycznych i zapewnienie dbałości o Twoje bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej o usłudze monitoringu kardiologicznego.
  • Skorzystaj z 30-dniowego programu zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept– otrzymasz od nas monitor EKG Kardia Mobile 6L- utralekkie, przenośne, kieszonkowe urządzenie mobilne EKG.
  PORADNIK PACJENTA

  Jak działa e-rejestracja konsultacji?

  Etap 1 – Rezerwacja terminu

  Zaloguj się do swojego konta do zakładki Terminarz/rejestracja

  Wypełnij formularz e-rejestracji

  1. USŁUGA – wybierz rodzaj usługi oraz lekarza do którego chcesz się zarejestrować
  2. CZAS – wskaż preferowaną datę i godzinę spotkania
  3. SZCZEGÓŁY – Podaj wymagane dane osobowe lub zaloguj się (jeżeli masz już swoje konto pacjenta)
  4. AKCEPTUJ i przejdź do płatności

  Etap 2 – Opłacenie e-rejestracji

  Po wypełnieniu formularza e-rejestracji, nastąpi przekierowanie do panelu płatności:

  1. TWÓJ KOSZYK – sprawdź czy zamówiona e-rejestracja jest prawidłowa i kliknij „przejdź do kasy”.
  2. FORMULARZ PŁATNOŚCI – wypełnij formularz.
   Każdy nowy pacjent, musi wypełnić wszystkie  pola oznaczone *  (Na podstawie wprowadzonych danych zostanie utworzone konto pacjenta. Dane do logowania otrzymasz na podany adres e-mail).
   Jeżeli jesteś naszym pacjentem lub pacjentką i masz już konto, kliknij zaloguj a formularz wypełni się automatycznie.
  3. PŁATNOŚCI – po wypełnieniu formularza, wybierz preferowaną metodę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij „zamawiam i płacę”.
   – Nastąpi przekierowanie do wybranej metody płatności. Postępuj zgodnie z informacjami pojawiającymi się na ekranie.
  4. POTWIERDZENIE PŁATNOŚCI –  po dokonaniu płatności wyświetli się okno potwierdzające płatność i wstępną rezerwację terminu e-rejestracji,
   – jeżeli z jakiegoś powodu płatność nie zostanie pozytywnie zaakceptowana, będzie można ponownie dokonać opłaty w  Moje konto i przejść do zakładki „zamówienia”.

  Etap 3 – Akceptacja terminu e-rejestracji

  Personel iMedConcept zobaczy Twoją e-rejestrację w systemie, skonsultuje z lekarzem prowadzącym dostępność danego terminu i dokona jego akceptacji lub zmiany (w porozumieniu z Tobą)

  1. Po akceptacji terminu e-rejestracji przez iMedConcept, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem daty i godziny wykonania usługi.