UMÓW SIĘ NA BADANIA LEKARSKIE PRZEZ INTERNET

Rejestracja online

Dokonując e-rejestracji, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby e-rejestracji oraz akceptujesz Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną oraz Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego. Zapoznaj się też z Prawami i obowiązkami Pacjenta.

Badania lekarskie
wykonujemy w gabinecie stacjonarnym przy ul. Krakowska 121, 30-199 Rząska k/Krakowa.

Jeżeli nie jesteś naszym pacjentem, musisz założyć konto pacjenta.

REJESTRACJA NOWEGO PACJENTA

Dane osobowe Pacjenta

Historia chorobowa

Dane użytkownika IMedConcept (rejestracja konta)

Po kliknięciu zarejestruj zostanie przeprowadzona weryfikacja poprawności adresu e-mail. Upewnij się, że masz dostęp do podanego adresu e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna.

Prześlij dokumentację medyczną lub wyniki badań lekarskich do rejestracji.

  Wybierz rodzaj przesyłanych badań

  Max 5 plików (łącznie max 20MB)

  Przygotuj dane potrzebne do dokonania rejestracji telefonicznej.

  UMÓW SIĘ NA BADANIA LEKARSKIE TELEFONICZNIE

  Rejestracja telefoniczna

  Umów się telefonicznie na badania. Badania są przeprowadzanie przy współudziale Cordis Med

  Badania wykonujemy w gabinecie stacjonarnym przy ul. Krakowska 121, 30-199 Rząska k/Krakowa.

  W przypadku dokonania rejestracji telefonicznej, za badania możesz zapłacić gotówką przed rozpoczęciem usługi w siedzibie iMedConcept lub zapłacić on-line po zalogowaniu się do swojego konta, klikając w /zamówienia/ a następnie /opłać/.

  Cennik badań kardiologicznych w języku Polskim

  Płatności za wybraną usługę dokonasz online, wybierając następujące formy płatności: przelew bankowy z Przelewy24 (szybkie przelewy pozwalają na wybór zapłaty za pomocą przelewu z konta w Twoim banku), kartą kredytową, Blikiem lub dla płatności zagranicznych- kartą płatniczą (Stripe).

   Holter EKG 3 dni

   460.00
   EKG metodą Holtera: badanie polega na 3-dniowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu. 

   Holter ECLIPSE PRO EKG – 12 odprowadzeniowy przewodowy, 72 godziny

   540.00640.00
   Holter 48 godziny z urządzeniem - ECLIPSE PRO z elektrodą dwunasto-odprowadzeniową. Umożliwia to samodzielną wymianę przez pacjenta i pozwala na łatwiejsze wykonywanie badań.Zestaw zawiera:
   • urządzenie ECLIPSE PRO + elektroda przewodowa

   Holter ECLIPSE PRO EKG – 12 odprowadzeniowy przewodowy, 48 godziny

   390.00490.00
   Holter 48 godziny z urządzeniem - ECLIPSE PRO z elektrodą dwunasto-odprowadzeniową. Umożliwia to samodzielną wymianę przez pacjenta i pozwala na łatwiejsze wykonywanie badań.Zestaw zawiera:
   • urządzenie ECLIPSE PRO + elektroda przewodowa

   Holter ECLIPSE PRO EKG – 12 odprowadzeniowy przewodowy, 24 godziny

   290.00390.00
   Holter 24 godziny z urządzeniem - ECLIPSE PRO z elektrodą dwunasto odprowadzeniową . Umożliwia to samodzielną wymianę przez pacjenta i pozwala na łatwiejsze wykonywanie badań.Zestaw zawiera:
   • urządzenie ECLIPSE PRO + elektroda przewodowa

   Holter ECLIPSE PRO EKG – bezprzewodowy, 10 dni z „patch”

   1,100.00
   Holter  10 dni z urządzeniem - ECLIPSE PRO z elektrodą plastrową tzw. patch zwiększa możliwości aparatu. Umożliwia to samodzielną wymianę przez pacjenta i pozwala na łatwiejsze wykonywanie badań do 10 dni, bez troski o zaczepy, przewody i utrzymywanie rejestartora we właściwy sposób.Zestaw zawiera:
   • urządzenie ECLIPSE PRO: 650,00 zł
   • elektroda "patch": 250,00 zł
   • czas użytkowania: 7 dni

   Holter ECLIPSE PRO EKG – bezprzewodowy, 7 dni z „patch”

   900.00
   Holter  7 dni z urządzeniem - ECLIPSE PRO z elektrodą plastrową tzw. patch zwiększa możliwości aparatu. Umożliwia to samodzielną wymianę przez pacjenta i pozwala na łatwiejsze wykonywanie badań do 7 dni, bez troski o zaczepy, przewody i utrzymywanie rejestartora we właściwy sposób.Zestaw zawiera:
   • urządzenie ECLIPSE PRO: 650,00 zł
   • elektroda "patch": 250,00 zł
   • czas użytkowania: 7 dni

   USG tętnic wewnątrzmózgowych

   250.00
   USG tętnic wewnątrzmózgowych - ocena dużych tętnic wewnątrzmózgowych w przebiegu po udarze niedokrwiennym mózgu,

   USG żył kończyn dolnych (głębokie i powierzchowne)

   200.00
   USG żył kończyn dolnych (głębokie i powierzchowne) -

   USG tętnic i żył nerkowych

   250.00
   USG tętnic i żył nerkowych - ocena obecności zwężenia w opornym nadciśnieniu tętniczym, w marskości nerki, diagnostyka zespołu uciskowego lewej żyły nerkowej

   USG dużych naczyń jamy brzusznej

   200.00
   USG dużych naczyń jamy brzusznej - ocena w tętniaku aorty brzusznej (badanie przesiewowe u mężczyzn powyżej 65 roku życia), ocena pnia trzewnego, tętnicy krezkowej górnej i dolnej, podziału aorty,

   USG żył kończyn górnych

   200.00
   USG żył kończyn górnych - ocena obecności zakrzepicy, diagnostyka obrzęków kończyn górnych

   USG tętnic kończyn górnych

   200.00
   USG tętnic kończyn górnych: jest podstawowym badaniem diagnostycznym do ceny niedokrwienia w przypadku ostrych incydentów zakrzepowo-zatorowych oraz niedrożności tętnic po interwencjach wewnątrznaczyniowych

   Holter ciśnieniowy

   180.00280.00
   Holter ciśnieniowy, 24-godzinny: polega na pomiarze w sposób pośredni ciśnienia w dużych tętnicach. Zwykle pomiar ciśnienia wykonywany jest w tętnicy ramiennej. Przy pomiarze ciśnienia tętniczego krwi wyróżnia się ciśnienie skurczowe oraz rozkurczowe. Zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego wartości powyżej 140 mmHg dla ciśnienia skurczowego i 90 mmHg dla ciśnienia rozkurczowego pozwalają rozpoznać nadciśnienie tętnicze. Termin wykonania po uzgodnieniu z rejestracją iMC
   • Holter ciśnieniowy standard - 180,00 zł
   • Holter ciśnieniowy ekspress - 280,00 zł
   • (każda kolejna doba + 100 zł)

   EKG spoczynkowe

   30.00
   EKG spoczynkowe: jest podstawowym zapisem zmian elektrycznych powstających w mięśniu sercowym podczas skurczu i rozkurczu. W prawidłowym sercu źródłem impulsów elektrycznych jest zazwyczaj węzeł zatokowy, który wytwarzając ten impuls, przewodzony jest przez sieć włókien w obrębie mięśnia sercowego powoduje skurcz mięśnia. Pozwala to na wygenerowanie tzw. „rzutu serca”, czyli wyrzucenie krwi, do największej tętnicy w naszym ciele czyli- aorty. Ta z kolei prowadzi krew poprzez sieć innych tętnic do wszystkich organów naszego ciała. Prawidłowe działanie tego układu jest konieczne do skurczu komory serca, co zapewnia każdemu z nas życie.

   Holter EKG 7 dni

   650.00
   EKG metodą Holtera: badanie polega na 7-dniowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu. 

   Holter EKG 48 godziny

   280.00380.00
   EKG metodą Holtera: badanie polega na 48-godzinowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu. Termin instalacji po uzgodnieniu z rejestracją iMC
   • Holter EKG 48 godz. standard - 280,00 zł
   • Holter EKG 48 godz. ekspres  - 380,00 zł

   Holter EKG 24 godziny

   180.00280.00
   EKG metodą Holtera: badanie polega na 24-godzinowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu. Termin instalacji po uzgodnieniu z rejestracją iMC
   • Holter EKG 24 godz. standard - 180,00 zł
   • Holter EKG 24 godz. ekspres  - 280,00 zł

   Echo serca

   250.00
   Echokardiografia: to podstawowa, obrazowa metoda badania serca i naczyń krwionośnych za pomocą ultradźwięków. Na ekranie uzyskujemy obraz, powstający w wyniku odbicia fal ultradźwiękowych od badanych struktur wewnątrz ciała. W sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta umożliwia obrazowanie struktur anatomicznych serca, ruchu zastawek, ocenę kurczliwości mięśnia sercowego oraz przepływu krwi. W badaniu możliwe jest zobrazowanie także dużych naczyń krwionośnych, do których zaliczamy aortę, tętnice płucne oraz żyły główne.

   USG kończyn dolnych – dwie kończyny

   200.00
   USG tętnic kończyn dolnych: diagnostyka ostrego i przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych (chromania przestankowe kończyn dolnych) - ocena stopnia zwężenia, długości niedrożności, diagnostyka tętniaków tętnic biodrowych, podkolanowych, diagnostyka w stopie cukrzycowej, przewlekłych ran kończyn dolnych,

   USG kończyn dolnych – jedna kończyna

   120.00
   USG tętnic kończyn dolnych: jest podstawowym badaniem diagnostycznym, wykorzystującym ultradźwięki, które umożliwia określenie przebiegu tętnic, ocenę przepływu krwi oraz zaawansowania procesu miażdżycowego.

   USG tętnic szyjnych / dogłowowych

   200.00
   USG tętnic szyjnych: badanie za pomocą ultradźwięków umożliwia szybką, bezpieczną i nieinwazyjną diagnostykę tętnic szyjnych.

   Usługa zdalnego monitoringu kardiologicznego

   • KardiaMobile 6L - to innowacyjne rozwiązanie mające na celu wykorzystanie najnowszej technologii na rynku urządzeń medycznych i zapewnienie dbałości o Twoje bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej o usłudze monitoringu kardiologicznego.
   • Skorzystaj z 30-dniowego programu zdalnego monitoringu kardiologicznego iMedConcept– otrzymasz od nas monitor EKG Kardia Mobile 6L- utralekkie, przenośne, kieszonkowe urządzenie mobilne EKG.
   PORADNIK PACJENTA

   Jak działa e-rejestracja

   Etap 1 – Rezerwacja terminu

   Zaloguj się do swojego konta do zakładki Terminarz/rejestracja

   Wypełnij formularz e-rejestracji

   1. USŁUGA – wybierz rodzaj usługi oraz lekarza do którego chcesz się zarejestrować
   2. CZAS – wskaż preferowaną datę i godzinę spotkania
   3. SZCZEGÓŁY – Podaj wymagane dane osobowe lub zaloguj się (jeżeli masz już swoje konto pacjenta)
   4. AKCEPTUJ i przejdź do płatności

   Etap 2 – Opłacenie e-rejestracji

   Po wypełnieniu formularza e-rejestracji, nastąpi przekierowanie do panelu płatności:

   1. TWÓJ KOSZYK – sprawdź czy zamówiona e-rejestracja jest prawidłowa i kliknij „przejdź do kasy”.
   2. FORMULARZ PŁATNOŚCI – wypełnij formularz.
    Każdy nowy pacjent, musi wypełnić wszystkie  pola oznaczone *  (Na podstawie wprowadzonych danych zostanie utworzone konto pacjenta. Dane do logowania otrzymasz na podany adres e-mail).
    Jeżeli jesteś naszym pacjentem lub pacjentką i masz już konto, kliknij zaloguj a formularz wypełni się automatycznie.
   3. PŁATNOŚCI – po wypełnieniu formularza, wybierz preferowaną metodę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij „zamawiam i płacę”.
    – Nastąpi przekierowanie do wybranej metody płatności. Postępuj zgodnie z informacjami pojawiającymi się na ekranie.
   4. POTWIERDZENIE PŁATNOŚCI –  po dokonaniu płatności wyświetli się okno potwierdzające płatność i wstępną rezerwację terminu e-rejestracji,
    – jeżeli z jakiegoś powodu płatność nie zostanie pozytywnie zaakceptowana, będzie można ponownie dokonać opłaty w  Moje konto i przejść do zakładki „zamówienia”.

   Etap 3 – Akceptacja terminu e-rejestracji

   Personel iMedConcept zobaczy Twoją e-rejestrację w systemie, skonsultuje z lekarzem prowadzącym dostępność danego terminu i dokona jego akceptacji lub zmiany (w porozumieniu z Tobą)

   1. Po akceptacji terminu e-rejestracji przez iMedConcept, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem daty i godziny wykonania usługi.