UMÓW SIĘ NA BADANIA LEKARSKIE PRZEZ INTERNET

Rejestracja online

Dokonując e-rejestracji, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby e-rejestracji oraz akceptujesz Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną oraz Regulamin organizacyjny podmiotu leczniczego. Zapoznaj się też z Prawami i obowiązkami Pacjenta.

Badania lekarskie
wykonujemy w gabinecie stacjonarnym przy ul. Krakowska 121, 30-199 Rząska k/Krakowa.

nowi klienci

Jeżeli nie jesteś naszym pacjentem, musisz założyć konto pacjenta.

REJESTRACJA NOWEGO PACJENTA

Dane osobowe Pacjenta

Historia chorobowa

Dane użytkownika IMedConcept (rejestracja konta)

Po kliknięciu zarejestruj zostanie przeprowadzona weryfikacja poprawności adresu e-mail. Upewnij się, że masz dostęp do podanego adresu e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna.

stali klienci

Masz już konto w iMedConcept? Zaloguj się i dokonaj rejestracji.

LOGOWANIE DO KONTA PACJENTA

Zapomniałeś hasło?
rej-tel

Przygotuj dane potrzebne do dokonania rejestracji telefonicznej.

UMÓW SIĘ NA BADANIA LEKARSKIE TELEFONICZNIE

Rejestracja telefoniczna

Umów się telefonicznie na badania. Badania są przeprowadzanie przy współudziale Cordis Med

Badania wykonujemy w gabinecie stacjonarnym przy ul. Krakowska 121, 30-199 Rząska k/Krakowa.

W przypadku dokonania rejestracji telefonicznej, za badania możesz zapłacić gotówką przed rozpoczęciem usługi w siedzibie iMedConcept lub zapłacić on-line po zalogowaniu się do swojego konta, klikając w /zamówienia/ a następnie /opłać/.

Cennik badań kardiologicznych

Płatności za wybraną usługę dokonasz online, wybierając następujące formy płatności: przelew bankowy z Przelewy24 (szybkie przelewy pozwalają na wybór zapłaty za pomocą przelewu z konta w Twoim banku), kartą kredytową, Blikiem lub dla płatności zagranicznych- kartą płatniczą (Stripe).

  Zamknij

  Echo serca

  150.00
  Echokardiografia: to podstawowa, obrazowa metoda badania serca i naczyń krwionośnych za pomocą ultradźwięków. Na ekranie uzyskujemy obraz, powstający w wyniku odbicia fal ultradźwiękowych od badanych struktur wewnątrz ciała. W sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta umożliwia obrazowanie struktur anatomicznych serca, ruchu zastawek, ocenę kurczliwości mięśnia sercowego oraz przepływu krwi. W badaniu możliwe jest zobrazowanie także dużych naczyń krwionośnych, do których zaliczamy aortę, tętnice płucne oraz żyły główne.
  Zamknij

  EKG spoczynkowe

  30.00
  EKG spoczynkowe: jest podstawowym zapisem zmian elektrycznych powstających w mięśniu sercowym podczas skurczu i rozkurczu. W prawidłowym sercu źródłem impulsów elektrycznych jest zazwyczaj węzeł zatokowy, który wytwarzając ten impuls, przewodzony jest przez sieć włókien w obrębie mięśnia sercowego powoduje skurcz mięśnia. Pozwala to na wygenerowanie tzw. „rzutu serca”, czyli wyrzucenie krwi, do największej tętnicy w naszym ciele czyli- aorty. Ta z kolei prowadzi krew poprzez sieć innych tętnic do wszystkich organów naszego ciała. Prawidłowe działanie tego układu jest konieczne do skurczu komory serca, co zapewnia każdemu z nas życie.
  Zamknij

  Holter ciśnieniowy

  130.00
  Holter ciśnieniowy, 24-godzinny: polega na pomiarze w sposób pośredni ciśnienia w dużych tętnicach. Zwykle pomiar ciśnienia wykonywany jest w tętnicy ramiennej. Przy pomiarze ciśnienia tętniczego krwi wyróżnia się ciśnienie skurczowe oraz rozkurczowe. Zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego wartości powyżej 140 mmHg dla ciśnienia skurczowego i 90 mmHg dla ciśnienia rozkurczowego pozwalają rozpoznać nadciśnienie tętnicze.
  Zamknij

  Holter EKG 24 godziny

  130.00
  EKG metodą Holtera: badanie polega na 24-godzinowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu.
  Zamknij

  Holter EKG 48 godziny

  180.00
  EKG metodą Holtera: badanie polega na 48-godzinowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu.
  Zamknij

  Holter EKG 7 dni

  400.00
  EKG metodą Holtera: badanie polega na 7-dniowym monitorowaniu zapisu elektrokardiogramu (EKG) serca w trakcie wykonywania przez pacjenta codziennych aktywności i w trakcie snu. 
  Zamknij

  USG kończyn dolnych – dwie kończyny

  180.00
  USG tętnic kończyn dolnych: jest podstawowym badaniem diagnostycznym, wykorzystującym ultradźwięki, które umożliwia określenie przebiegu tętnic, ocenę przepływu krwi oraz zaawansowania procesu miażdżycowego.
  Zamknij

  USG kończyn dolnych – jedna kończyna

  120.00
  USG tętnic kończyn dolnych: jest podstawowym badaniem diagnostycznym, wykorzystującym ultradźwięki, które umożliwia określenie przebiegu tętnic, ocenę przepływu krwi oraz zaawansowania procesu miażdżycowego.
  Zamknij

  USG tętnic szyjnych

  130.00
  USG tętnic szyjnych: badanie za pomocą ultradźwięków umożliwia szybką, bezpieczną i nieinwazyjną diagnostykę tętnic szyjnych.
  PORADNIK PACJENTA

  Jak działa e-rejestracja

  Etap 1 – Rezerwacja terminu

  Zaloguj się do swojego konta do zakładki Terminarz/rejestracja

  Wypełnij formularz e-rejestracji

  1. USŁUGA – wybierz rodzaj usługi oraz lekarza do którego chcesz się zarejestrować
  2. CZAS – wskaż preferowaną datę i godzinę spotkania
  3. SZCZEGÓŁY – Podaj wymagane dane osobowe lub zaloguj się (jeżeli masz już swoje konto pacjenta)
  4. AKCEPTUJ i przejdź do płatności

  Etap 2 – Opłacenie e-rejestracji

  Po wypełnieniu formularza e-rejestracji, nastąpi przekierowanie do panelu płatności:

  1. TWÓJ KOSZYK – sprawdź czy zamówiona e-rejestracja jest prawidłowa i kliknij „przejdź do kasy”.
  2. FORMULARZ PŁATNOŚCI – wypełnij formularz.
   Każdy nowy pacjent, musi wypełnić wszystkie  pola oznaczone *  (Na podstawie wprowadzonych danych zostanie utworzone konto pacjenta. Dane do logowania otrzymasz na podany adres e-mail).
   Jeżeli jesteś naszym pacjentem lub pacjentką i masz już konto, kliknij zaloguj a formularz wypełni się automatycznie.
  3. PŁATNOŚCI – po wypełnieniu formularza, wybierz preferowaną metodę płatności, zaakceptuj regulamin i kliknij „zamawiam i płacę”.
   – Nastąpi przekierowanie do wybranej metody płatności. Postępuj zgodnie z informacjami pojawiającymi się na ekranie.
  4. POTWIERDZENIE PŁATNOŚCI –  po dokonaniu płatności wyświetli się okno potwierdzające płatność i wstępną rezerwację terminu e-rejestracji,
   – jeżeli z jakiegoś powodu płatność nie zostanie pozytywnie zaakceptowana, będzie można ponownie dokonać opłaty w  Moje konto i przejść do zakładki „zamówienia”.

  Etap 3 – Akceptacja terminu e-rejestracji

  Personel iMedConcept zobaczy Twoją e-rejestrację w systemie, skonsultuje z lekarzem prowadzącym dostępność danego terminu i dokona jego akceptacji lub zmiany (w porozumieniu z Tobą)

  1. Po akceptacji terminu e-rejestracji przez iMedConcept, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem daty i godziny wykonania usługi.