Pielęgniarka

mgr Bernadetta Koprucha

Mgr pielęgniarstwa, aktualnie w trakcie specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii. W 2022r. ukończyłam studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia. Uczestniczyłam w wielu kursach m.in.: specjalistyczny kurs EKG, komunikacja interpersonalna, RKO, badania fizykalne, opieki długoterminowej, specjalistyczny rodzinny, specjalistyczny leczenia ran, specjalistyczny szczepienia ochronne.

Biorę udział w wielu konferencjach, a także szkoleniach, podczas których zdobywam niezbędną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

Pracowałam jako pielęgniarka w Szpitalu MSWiA im. Sierżanta Załogi w Katowicach – będącym w latach 2021-2022 szpitalem jednoimiennym zajmującym się pacjentami chorymi na COVID-19. Obecnie pracuję jako pielęgniarka środowiskowa i opieki długoterminowej. Dodatkowo pracuję jako pielęgniarka opieki paliatywnej i w punkcie pobrań. W trakcie mojej pracy zawodowej wykorzystuję zdobytą wiedzę, a także nabywam nowe bezcenne doświadczenie. Angażuję się w bezpłatne akcje medyczne dla pacjentów m.in. biała sobota, akcje profilaktyki. Uczestniczę w zabezpieczeniach medycznych imprez sportowych, rekreacyjnych.

Cechuję się wysokim zaangażowaniem i umiejętnością współpracy z zespołem lekarzy i pielęgniarek. Potrafię nawiązywać i budować pozytywne relacje z pacjentami. Starannie wykonuję powierzone obowiązki. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dzięki temu współpraca z pacjentem jest bardziej efektywna. Praca jest moją wielką pasją, którą odnalazłam w życiu, dlatego codziennie z uśmiechem wstaję i jadę do swoich pacjentów, koleżanek i kolegów w pracy.

Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci. Każdą wolną chwilę spędzamy razem poprzez wspólne
zainteresowania tj. wycieczki rowerowe, spacery, wyjazdy w różne zakątki Polski 🙂